Wygrana na inaugurację rundy wiosennej

W niedzielę drużyna seniorów rozegrała pierwszy mecz w rundzie wiosennej sezonu, w którym pokonaliśmy 4:1 zespół ISKRA 2012 Góra Św. Małgorzaty.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: 0-1 Tomasz Śnieg (as. Pionko), 1-2 Arkadiusz Kaźmierczak, 1-3 Arkadiusz Kaźmierczak (karny), 1-4 Wojciech Gładysz (as. Włodarczyk)

Kilka zdań od trenera Mariusza Banasika

Wygrywamy mecz inauguracyjny rundy wiosennej. Z Tego powodu jesteśmy bardzo zadowoleni. Mecz z zadziornym rywalem pokazał sporo mankamentów, które należy poprawić. Wiele pracy przed nami. W imieniu całego zespołu seniorów życzymy kibicom wymarzonych świąt wielkanocnych i zapraszamy na mecz domowy 15 kwietnia. Liczymy na wasze wsparcie”

Graliśmy w składzie