Udany rewanż (WIDEO)
W sobotę drużyna Seniorów rozegrała drugie spotkanie, a pierwsze przed własną publicznością, w którym pokonaliśmy 3:1 zespół Grom Powodów.
Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Wojciech Gładysz oraz dwie z rzutów karnych Adam Grzybowski, który debiutował w dniu dzisiejszym.
Kilka zdań od trenera Mariusza Banasika
„Cieszy wygrana i awans w tabeli. Dobrze utrzymujemy się przy piłce, prowadzimy grę, dokładając zaangażowanie tych młodych chłopców oceniam nasze dzisiejsze poczynania na duży plus. Do poprawy skuteczność.
W imieniu swoim oraz zawodników dziękuję dzieciom z grup Skrzat i Żak naszego Klubu, które w dniu dzisiejszym dopingowały nas i pomagały. Super że jesteście ”
Seniorzy grali w składzie:
Kacper Frontczak - Oliwier Łukasiewicz, Adam Grzybowski, Artur Pielesiak (65. Dawid Jakubowski), Adam Biniewicz, Arkadiusz Kaźmieczak, Alan Turkowski (46. Adam Czerbniak), Dominik Włodarczyk, Krzysztof Pionko (86. Gracjan Dymowski), Alan Czekalski, Wojciech Gładysz (75. Tomasz Śnieg)
Rezerwowi:
Krzysztof Sadokierski, Krystian Wardziński