Zaczynamy rundę rewanżową

Drużyna Seniorów w niedzielę rozpocznie rundę rewanżową sezonu 2022/2023 a pierwszym rywalem będzie zespół Iskra Góra Świętej Małgorzaty. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 11:00 na boisku w Śliwnikach.

Nasza drużyna została wzmocniona kilkoma piłkarzami, którzy we wcześniejszych latach reprezentowali nasz Klub oraz zawodnikami, którzy będą mieli szansę oficjalnie zadebiutować w barwach zielono-czarnych. Dodatkowo drużyna w okresie zimowym rozegrała kilkanaście sparingów z wyżej notowanymi rywalami, co mamy nadzieję, że przełoży się na grę w lidze.

Drużyna z Góry Świętej Małgorzaty w pierwszej rundzie zdobyła 7 punktów, bilans bramkowy 15-31, co pozwala zajmować 8 miejsce.

W pierwszym spotkaniu rozegranym w Łęczycy wygraliśmy 1:0 po bramce zdobytej w ostatniej minucie spotkania przez Dominika Włodarczyka.