Wiadomości z klubu

Dzień dobry drodzy kibice!

Dziś chciałbym przedstawić jak pracują nasze pozostałe sekcje piłkarskie.

Drużyna Michała Sobczaka "Młodzik D2" treningi odbywają się w poniedziałki oraz środy na stadionie miejskim. Przygotowania do nowego sezonu: 20.06 Górnik - Unia Skierniewice, 27.06 Górnik - Róża Kutno,  Widzewem, MULKS Łask, Termy Uniejów, 04-06 września Turniej Smoka w Krakowie.
Drużyna Roberta Czekalskiego "Trampkarz C2" II wojewódzka: treningi w poniedziałki, środy 16.15 - 17.45, planowane są 4 sparingi.
Drużyna Adriana Jarczyńskiego "Junior Młodszy B2" II wojewódzka, treningi we wtorki i czwartki 16.00 - 17.30, sparingi planowane są na lipiec.
Drużyna kobieca trenowana przez Łukasza Sobczaka, treningi odbywają się we wtorki i czwartki 16.00 - 17.30, sparingi jakie mają być rozegrane to Róża Kutno i AZS Włocławek, terminy są w trakcie ustalania.
Jak widać klub pracuje pełną parą, pora nadrobić stracony czas.
Sekcje Roberta Czekalskiego (Młodzik) i Adriana Jarczyńskiego (Junior młodszy) prowadzą nabór do swoich zespołów, trenerzy zapraszają na treningi.