Seniorzy z nowym trenerem

Drodzy kibice!

Jest kilka ważnych informacji, którymi chciałbym się z Wami podzielić. Zaczniemy od naszych seniorów bo tutaj nastąpiła zmiana na stanowisku trenera. Otóż, dotychczasowy trener Michał Włodarczyk rozstał się z naszym klubem i wraca na swoje stare śmieci. Dziękujemy Michałowi za pracę i wywalczony awans do A klasy, życzymy dalszych sukcesów!
A w klubie witamy serdecznie nowego szkoleniowca Królewskich Pana Przemysława Czupryńskiego. Pan Przemysław jest raczej mało znany w Łęczycy, dlatego przedstawię po krótce jakie ma doświadczenie trenerskie. Przemysław Czupryński urodził się w 1981 roku i jest absolwentem AWF Warszawa. Początek kariery trenerskiej to 2004 rok w klubie KS SEMP Ursynów Warszawa, gdzie objął nowo powstały zespół kobiet na szczeblu II ligi. Po 1,5 roku pracy z kobietami została mu powierzona funkcja trenera rocznika chłopców 1993/94. W 2009 kariera w klubie z Ursynowa zakończyła się. Po kilku miesięcznej przerwie Pan Przemysław dostał propozycję objęcia zespołu rocznika 1993 w klubie LKS Victoria Głosków w przeciągu 3 sezonów awansowali z ligi okręgowej na najwyższy szczebel rozgrywek czyli I ligi Mazowieckiej, w międzyczasie dostał zadanie utworzenia zespołu rocznika 2004/2005. Po 3 latach istnienia zespołu został osiągnięty sukces w postaci zakotwiczenia w najlepszej 16 zespołów z całego Mazowsza. W 2014 roku trener wrócił na stare śmieci czyli do Świnic Warckich, gdzie objął zespół seniorów, który prowadził od 11.2014 do 06.2019.
Jak widać nasz nowy trener zna nie tylko lokalną piłkę ale również mazowiecką. Cel to awans do ligi okręgowej, wszyscy byśmy bardzo tego chcieli i tego życzymy całemu zespołowi. Powrót do treningów zaplanowany jest na 16 czerwca.