Remis z liderem rozgrywek (WIDEO)

W dniu wczorajszym było wszystko: świetna pogoda, jak na koniec października, spora liczba kibiców, TV Hattrick.tv - HT Media Production ale zabrakło bramek, który spowodowałyby, że widowisko w tym dniu dałoby więcej emocji na boisku.
Rzadko można spotkać remis na boiskach B klasy a tym bardziej wynik 0:0 po ostatnim gwizdku sędziego. Nasza drużyna miała dwie 100 % sytuacje aby zamienić je na gole ale w tym dniu piłka nie chciała wpaść do bramki i remis z liderem trzeba szanować a do zakończenia rozgrywek zostały nam jeszcze dwa spotkania, w których powalczymy o 6 punktów.

Kto nie był na meczu ma szansę obejrzeć jeszcze raz spotkanie dzięki transmisji, którą przeprowadził Hattrick.tv - HT Media Production

Skrót meczu można obejrzeć tutaj.

Graliśmy w składzie
Kacper Frontczak - Krzysztof Sadokierski, Tomasz Śnieg, Adam Fogiel, Adam Czerbniak, Adam Biniewicz, Artur Pielesiak, Dawid Jakubowski, Alan Turkowski, Dominik Włodarczyk, Krzysztof Pionko,
Na zmiany
Krystian Wardziński, Brajan Gielnik, Gracjan Dymowski, Mateusz Fogiel, Paweł Pałczyński, Kacper Błaszczyk