Lider przyjedzie do Łęczycy

Drużyna Seniorów po przerwie spowodowanej przełożeniem meczu wraca do zmagań ligowych i zmierzy się z obecnym liderem rozgrywek MKS EXPOM Krośniewianka.

Nasi piłkarze ostatni mecz ligowy rozegrali przed własną publicznością, pokonując 4:2 Zryw Śliwniki. Mając na swoim koncie 15 punktów zajmujemy 4 miejsce w ligowej tabeli ale trzeba pamiętać, że mamy do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie.

Zawodnicy Krośniewianki to lider naszych rozgrywek, który ma komplet zwycięstw, co daje im 21 punktów. W ostatniej kolejce drużyna z Krośniewic miała rozegrać przed własną publicznością mecz z drużyną Orzeł Wróblew ale przyjezdni nie stawili się na mecz i drużyna z Krośniewic może sobie dopisać 3 punkty bez walki.

Górnik Łęczyca - Krośniewianka Krośniewice

23.10.2022 r. - niedziela