Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Mianów
0:3
Bzura Młogoszyn
Grom Powodów
0:5
Magnat Sierpów
Kanarki Małachowice
4:6
Malina Piątek
Ostrovia Ostrowy
1:3
Kotan Ozorków
Kobra Leźnica Wielka
1:1
LKS Świnice Warckie
UKS Bzura Ozorków
14:0
MKS Żychlin
Górnik Łęczyca
1:0
Victoria Grabów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Świnice Warckie
8:1
Kanarki Małachowice
Victoria Grabów
4:3
Ostrovia Ostrowy
Kobra Leźnica Wielka
1:0
UKS Bzura Ozorków
Kotan Ozorków
3:2
MKS Mianów
MKS Żychlin
0:5
Grom Powodów
Bzura Młogoszyn
1:2
Malina Piątek
Magnat Sierpów
1:4
Górnik Łęczyca
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Mianów
0:2
Victoria Grabów
Grom Powodów
1:8
Kobra Leźnica Wielka
Kanarki Małachowice
2:5
Bzura Młogoszyn
Malina Piątek
2:1
Kotan Ozorków
Ostrovia Ostrowy
0:4
Magnat Sierpów
UKS Bzura Ozorków
2:0
LKS Świnice Warckie
Górnik Łęczyca
4:2
MKS Żychlin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Świnice Warckie
7:2
Bzura Młogoszyn
Victoria Grabów
2:3
Malina Piątek
Magnat Sierpów
2:1
MKS Mianów
UKS Bzura Ozorków
4:1
Grom Powodów
Kotan Ozorków
13:4
Kanarki Małachowice
MKS Żychlin
0:4
Ostrovia Ostrowy
Kobra Leźnica Wielka
0:3
Górnik Łęczyca
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Powodów
2:4
LKS Świnice Warckie
Kanarki Małachowice
1:5
Victoria Grabów
Ostrovia Ostrowy
6:2
Kobra Leźnica Wielka
Bzura Młogoszyn
2:2
Kotan Ozorków
Górnik Łęczyca
5:1
UKS Bzura Ozorków
MKS Mianów
4:5
MKS Żychlin
Malina Piątek
1:3
Magnat Sierpów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Świnice Warckie
0:0
Kotan Ozorków
Victoria Grabów
1:1
Bzura Młogoszyn
Magnat Sierpów
5:0
Kanarki Małachowice
Kobra Leźnica Wielka
2:1
MKS Mianów
UKS Bzura Ozorków
8:1
Ostrovia Ostrowy
MKS Żychlin
0:6
Malina Piątek
Grom Powodów
0:5
Górnik Łęczyca
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Mianów
1:9
UKS Bzura Ozorków
Kanarki Małachowice
7:0
MKS Żychlin
Malina Piątek
1:2
Kobra Leźnica Wielka
Ostrovia Ostrowy
3:1
Grom Powodów
Kotan Ozorków
0:2
Victoria Grabów
Bzura Młogoszyn
2:1
Magnat Sierpów
Górnik Łęczyca
2:1
LKS Świnice Warckie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Powodów
1:2
MKS Mianów
LKS Świnice Warckie
5:0
Victoria Grabów
Magnat Sierpów
2:1
Kotan Ozorków
Kobra Leźnica Wielka
6:2
Kanarki Małachowice
UKS Bzura Ozorków
3:3
Malina Piątek
MKS Żychlin
2:3
Bzura Młogoszyn
Górnik Łęczyca
4:0
Ostrovia Ostrowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kanarki Małachowice
1:2
UKS Bzura Ozorków
Victoria Grabów
3:1
Magnat Sierpów
Malina Piątek
7:1
Grom Powodów
Ostrovia Ostrowy
1:4
LKS Świnice Warckie
Kotan Ozorków
8:0
MKS Żychlin
Bzura Młogoszyn
3:2
Kobra Leźnica Wielka
MKS Mianów
0:6
Górnik Łęczyca
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Powodów
1:7
Kanarki Małachowice
LKS Świnice Warckie
1:5
Magnat Sierpów
Ostrovia Ostrowy
4:3
MKS Mianów
Kobra Leźnica Wielka
3:3
Kotan Ozorków
UKS Bzura Ozorków
4:0
Bzura Młogoszyn
MKS Żychlin
2:6
Victoria Grabów
Górnik Łęczyca
1:4
Malina Piątek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Mianów
1:4
LKS Świnice Warckie
Malina Piątek
4:0
Ostrovia Ostrowy
Victoria Grabów
2:3
Kobra Leźnica Wielka
Magnat Sierpów
4:0
MKS Żychlin
Kotan Ozorków
0:2
UKS Bzura Ozorków
Bzura Młogoszyn
9:2
Grom Powodów
Kanarki Małachowice
1:3
Górnik Łęczyca
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Mianów
2:0
Malina Piątek
Grom Powodów
3:5
Kotan Ozorków
LKS Świnice Warckie
2:1
MKS Żychlin
Ostrovia Ostrowy
4:1
Kanarki Małachowice
Górnik Łęczyca
2:0
Bzura Młogoszyn
Kobra Leźnica Wielka
3:2
Magnat Sierpów
UKS Bzura Ozorków
6:0
Victoria Grabów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Młogoszyn
2:2
Ostrovia Ostrowy
Kanarki Małachowice
4:4
MKS Mianów
Victoria Grabów
3:1
Grom Powodów
Malina Piątek
4:1
LKS Świnice Warckie
Magnat Sierpów
3:3
UKS Bzura Ozorków
MKS Żychlin
1:6
Kobra Leźnica Wielka
Kotan Ozorków
0:4
Górnik Łęczyca
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Świnice Warckie
3:1
Kobra Leźnica Wielka
Malina Piątek
6:0
Kanarki Małachowice
Magnat Sierpów
3:1
Grom Powodów
Kotan Ozorków
4:1
Ostrovia Ostrowy
MKS Żychlin
2:8
UKS Bzura Ozorków
Bzura Młogoszyn
4:2
MKS Mianów
Victoria Grabów
2:5
Górnik Łęczyca
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Mianów
3:2
Kotan Ozorków
Grom Powodów
0:2
MKS Żychlin
Kanarki Małachowice
0:3
LKS Świnice Warckie
Malina Piątek
0:1
Bzura Młogoszyn
Ostrovia Ostrowy
5:5
Victoria Grabów
UKS Bzura Ozorków
5:1
Kobra Leźnica Wielka
Górnik Łęczyca
1:0
Magnat Sierpów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Świnice Warckie
3:1
UKS Bzura Ozorków
Victoria Grabów
2:4
MKS Mianów
Magnat Sierpów
4:1
Ostrovia Ostrowy
Kobra Leźnica Wielka
8:1
Grom Powodów
Kotan Ozorków
4:2
Malina Piątek
Bzura Młogoszyn
3:0
Kanarki Małachowice
MKS Żychlin
2:4
Górnik Łęczyca
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Mianów
4:2
Magnat Sierpów
Grom Powodów
0:7
UKS Bzura Ozorków
Kanarki Małachowice
3:3
Kotan Ozorków
Malina Piątek
5:2
Victoria Grabów
Ostrovia Ostrowy
5:0
MKS Żychlin
Bzura Młogoszyn
6:0
LKS Świnice Warckie
Górnik Łęczyca
1:4
Kobra Leźnica Wielka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Świnice Warckie
5:1
Grom Powodów
Victoria Grabów
6:4
Kanarki Małachowice
Magnat Sierpów
11:2
Malina Piątek
Kobra Leźnica Wielka
4:1
Ostrovia Ostrowy
Kotan Ozorków
1:4
Bzura Młogoszyn
MKS Żychlin
4:2
MKS Mianów
UKS Bzura Ozorków
0:0
Górnik Łęczyca
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Mianów
0:3
Kobra Leźnica Wielka
Kanarki Małachowice
3:2
Magnat Sierpów
Malina Piątek
1:1
MKS Żychlin
Ostrovia Ostrowy
1:2
UKS Bzura Ozorków
Kotan Ozorków
3:2
LKS Świnice Warckie
Bzura Młogoszyn
5:1
Victoria Grabów
Górnik Łęczyca
1:0
Grom Powodów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Powodów
0:3
Ostrovia Ostrowy
Victoria Grabów
4:4
Kotan Ozorków
Magnat Sierpów
0:2
Bzura Młogoszyn
Kobra Leźnica Wielka
1:0
Malina Piątek
UKS Bzura Ozorków
5:0
MKS Mianów
MKS Żychlin
2:2
Kanarki Małachowice
LKS Świnice Warckie
1:2
Górnik Łęczyca
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Mianów
4:1
Grom Powodów
Kanarki Małachowice
0:5
Kobra Leźnica Wielka
Victoria Grabów
1:1
LKS Świnice Warckie
Malina Piątek
2:1
UKS Bzura Ozorków
Kotan Ozorków
1:2
Magnat Sierpów
Bzura Młogoszyn
3:2
MKS Żychlin
Ostrovia Ostrowy
1:3
Górnik Łęczyca
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Powodów
0:1
Malina Piątek
LKS Świnice Warckie
1:4
Ostrovia Ostrowy
Magnat Sierpów
4:2
Victoria Grabów
Kobra Leźnica Wielka
3:2
Bzura Młogoszyn
UKS Bzura Ozorków
5:1
Kanarki Małachowice
MKS Żychlin
4:9
Kotan Ozorków
Górnik Łęczyca
3:0
MKS Mianów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Magnat Sierpów
4:2
LKS Świnice Warckie
Bzura Młogoszyn
4:1
UKS Bzura Ozorków
MKS Mianów
3:3
Ostrovia Ostrowy
Malina Piątek
3:3
Górnik Łęczyca
Kanarki Małachowice
1:3
Grom Powodów
Victoria Grabów
1:3
MKS Żychlin
Kotan Ozorków
2:4
Kobra Leźnica Wielka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Powodów
0:2
Bzura Młogoszyn
LKS Świnice Warckie
2:0
MKS Mianów
Ostrovia Ostrowy
4:2
Malina Piątek
Kobra Leźnica Wielka
3:0
Victoria Grabów
UKS Bzura Ozorków
6:2
Kotan Ozorków
MKS Żychlin
4:5
Magnat Sierpów
Górnik Łęczyca
3:0
Kanarki Małachowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kanarki Małachowice
1:5
Ostrovia Ostrowy
Victoria Grabów
0:3
UKS Bzura Ozorków
Malina Piątek
4:1
MKS Mianów
Magnat Sierpów
1:0
Kobra Leźnica Wielka
Kotan Ozorków
9:1
Grom Powodów
MKS Żychlin
5:3
LKS Świnice Warckie
Bzura Młogoszyn
4:1
Górnik Łęczyca
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bzura Ozorków
1:1
Magnat Sierpów
MKS Mianów
- : -
Kanarki Małachowice
Grom Powodów
- : -
Victoria Grabów
Górnik Łęczyca
3:7
Kotan Ozorków
LKS Świnice Warckie
- : -
Malina Piątek
Ostrovia Ostrowy
- : -
Bzura Młogoszyn
Kobra Leźnica Wielka
- : -
MKS Żychlin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości