Wracają seniorzy!

Drodzy kibice oto nadeszła wiekopomna chwila... B klasa wita!.
Wracają seniorzy po rocznej przerwie, prezes obiecał i dotrzymał słowa danego rok temu. Nowym trenerem został Pan Michał Włodarczyk, co można szybko powiedzieć o nowym trenerze to, że wiele lat był związny z klubem Witonianka Witonia. Takich ludzie potrzeba w małych ośrodkach, którzy oddają się z pasją piłce regionalnej. Nowemu trenerowi życzę awansu w nowym sezonie i spokojnej pracy chodź w Łęczycy presja zawsze była i pewnie będzie.
Sytuacja na dziś wygląda następująco, trener kompletuje skład i ustala sparingi, na razie mamy zaplanowane 2 mecze kontrole 17.08 mecz z KS Żychlin i 24.08 z Victorią Grabów (miejsce i godziny za jakiś czas podam).
Pierwsza kolejka ligowa prawdopodobnie ostatni weekend sierpnia, czekamy na terminarz ze związku.

Ważna informacja dla piłkarzy:
w najbliższą środę tj 24 lipca o godzinie 19.00 w klubie odbędzie się zebranie organizacyjne z trenerem.