Seniorzy wracają!

Witam drodzy kibice po dłuższej nieobecności...

Chciałbym z przyjemnością przedstawić aktualną sytuację panującą w klubie, informacja najważniejsza jest taka, że po pół rocznej przerwie na ligowe boiska wróci nasza najważniejsza drużyna czyli seniorzy.

Te kilka miesięcy to naprawdę ogrom pracy nowego zarządu jaki został włożony w celu wyprostowania wielu spraw i wyjścia na tzw. prostą. Na temat juniorów przyjdzie jeszcze nam opowiedzieć jakie grupy rozpoczną nowy sezon i kto będzie trenować. Dziś przedstawię sytuację dla seniorów, wiadomo już, że wystartujemy w grupie II łódzkiej B klasy. Rywalizować będziemy z Iskrą Górą Św. Małgorzaty, Gromem Powodów, GKS Byszew, Orłem Wróblew, LKS Modlna, Zrywem Śliwniki, Kanarkami Małachowice, EXPOMem Krośniewice oraz Sokołem Skromnica.

Każdy w Łęczycy doskonale zdaje sobie sprawę jaki piłkarski potencjał drzemie w łęczyckich piłkarzach i uważam, że trzeba na dzień dzisiejszy wspierać zupełnie nowy zespoł, który trenować będzie Pan Mariusz Banasik. Potrzeba nam dziś spokoju, by powoli małymi kroczkami odbudować naszą pozycję w regionie.

Seniorzy w ramach przygotowań rozegrają jeszcze kilka sparingów:

31 lipca: Iskra Góra Św. Małgorzaty (w Łęczycy)

6 sierpnia: Witonianka Witonia (wyjazd)

13 sierpnia: Róża Kutno (w Łęczycy)

20/21 sierpnia: Orzeł Wróblew (w Łęczycy)

27/28 sierpnia: Zryw Śliwniki (miejsce w trakcie ustalania)

Pierwsza kolejka ligowa zaplanowana jest na weekend 3/4 września, a ligowe zmagania zaczniemy na swoim obiekcie meczem z Iskrą Górą Św. Małgorzaty.