Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rąbień
2:0
AKS SMS Łódź
UKS Bzura Ozorków
3:1
Boruta III Zgierz
Magnat Sierpów
- : -
Łódzka II Akademia Futbolu
Salos/Róża Kutno
14:2
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
Ostrovia Ostrowy
0:3
ŁKS II Łódź
Górnik Łęczyca
2:1
Włókniarz II Zgierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Łódzka II Akademia Futbolu
3:0
Ostrovia Ostrowy
AKS SMS Łódź
4:1
UKS Bzura Ozorków
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
- : -
Magnat Sierpów
Włókniarz II Zgierz
0:25
ŁKS II Łódź
Boruta III Zgierz
9:2
Salos/Róża Kutno
Górnik Łęczyca
5:2
Victoria Rąbień
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rąbień
7:1
Włókniarz II Zgierz
ŁKS II Łódź
- : -
Łódzka II Akademia Futbolu
Salos/Róża Kutno
2:5
AKS SMS Łódź
Magnat Sierpów
- : -
Boruta III Zgierz
Ostrovia Ostrowy
1:0
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS Bzura Ozorków
0:3
Górnik Łęczyca
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rąbień
2:5
UKS Bzura Ozorków
Włókniarz II Zgierz
1:8
Łódzka II Akademia Futbolu
Boruta III Zgierz
3:0
Ostrovia Ostrowy
Górnik Łęczyca
7:1
Salos/Róża Kutno
AKS SMS Łódź
- : -
Magnat Sierpów
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
0:17
ŁKS II Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bzura Ozorków
6:0
Włókniarz II Zgierz
ŁKS II Łódź
11:0
Boruta III Zgierz
Salos/Róża Kutno
1:7
Victoria Rąbień
Łódzka II Akademia Futbolu
10:1
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
Ostrovia Ostrowy
3:4
AKS SMS Łódź
Magnat Sierpów
- : -
Górnik Łęczyca
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS SMS Łódź
1:7
ŁKS II Łódź
Victoria Rąbień
- : -
Magnat Sierpów
UKS Bzura Ozorków
0:1
Salos/Róża Kutno
Włókniarz II Zgierz
9:1
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
Boruta III Zgierz
2:4
Łódzka II Akademia Futbolu
Górnik Łęczyca
8:0
Ostrovia Ostrowy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
2:13
Boruta III Zgierz
Salos/Róża Kutno
7:1
Włókniarz II Zgierz
Magnat Sierpów
- : -
UKS Bzura Ozorków
Łódzka II Akademia Futbolu
9:0
AKS SMS Łódź
Ostrovia Ostrowy
1:5
Victoria Rąbień
ŁKS II Łódź
11:0
Górnik Łęczyca
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczyca
2:3
Łódzka II Akademia Futbolu
Victoria Rąbień
1:7
ŁKS II Łódź
Salos/Róża Kutno
- : -
Magnat Sierpów
Włókniarz II Zgierz
1:5
Boruta III Zgierz
AKS SMS Łódź
12:0
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS Bzura Ozorków
12:0
Ostrovia Ostrowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Łódzka II Akademia Futbolu
5:0
Victoria Rąbień
ŁKS II Łódź
8:0
UKS Bzura Ozorków
Magnat Sierpów
- : -
Włókniarz II Zgierz
Boruta III Zgierz
6:2
AKS SMS Łódź
Ostrovia Ostrowy
7:2
Salos/Róża Kutno
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
2:11
Górnik Łęczyca
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczyca
3:1
Boruta III Zgierz
Victoria Rąbień
5:0
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS Bzura Ozorków
1:4
Łódzka II Akademia Futbolu
Salos/Róża Kutno
0:13
ŁKS II Łódź
Włókniarz II Zgierz
0:3
AKS SMS Łódź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Łódzka II Akademia Futbolu
9:0
Salos/Róża Kutno
AKS SMS Łódź
1:3
Górnik Łęczyca
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
0:3
UKS Bzura Ozorków
Boruta III Zgierz
4:3
Victoria Rąbień
Ostrovia Ostrowy
0:3
Włókniarz II Zgierz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS II Łódź
- : -
Ostrovia Ostrowy
Włókniarz II Zgierz
- : -
Górnik Łęczyca
Boruta III Zgierz
- : -
UKS Bzura Ozorków
AKS SMS Łódź
2:3
Victoria Rąbień
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
0:3
Salos/Róża Kutno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości