Za nami 1 mecz kontrolny

Dzisiaj rozegraliśmy pierwszy mecz w ramach przygotowań do nowej rundy. W tym dniu naszym rywalem była drużyna z A klasy - Kotan Ozorków

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:2 drużyny z Ozorkowa ale trener naszej drużyny był zadowolony z postawy naszych zawodników. Bramki strzelali Dominik Włodarczyk oraz zawodnik testowany.
Kilka słów od trenera Mariusza Banasika

"Przegraliśmy z wymagający rywalem. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 2:0 a gole straciliśmy po indywidulanych błędach. Widać było w drużynie przerwę 4 miesięcy bez gry na dużym boisku. Druga połowa już bardzo dobra w naszym wykonaniu. Strzeliliśmy dwa gole i nie wykorzystaliśmy jeszcze wielu okazji"

Skład:

Frontczak - A. Fogiel, Włodarczyk, Czerbniak, Jakubowski, Biniewicz, Łukasiewicz, testowany, Pionko, Banasiak, Turkowski. Na zmiany wchodzili Wardzyński, Dymowski, testowany.