Wygrana w Byszewie
Drużyna Seniorów w niedzielę wybrała się do niedalekiego Byszewa, gdzie mierzyła z tamtejszą drużyną, którą pokonała 3:1 po bramkach zdobytych przez Adama Grzybowskiego oraz dwóch trafieniach Dawida Jakubowskiego.
Kilka słów od trenera Mariusza Banasika
„Boisko nie ułatwiało gry w tworzeniu akcji i mecz stał się pojedynkiem walki, z którego nasza drużyna wyszła zwycięsko"
GKS Byszew - Górnik Łęczyca 1-3 (0-0)
0-1 Adam Grzybowski (asysta Arkadiusz Kaźmierczak). 0-2 Dawid Jakubowski (asysta Alan Czekalski), 1-2 Mateusz Miszczak, 1-3 Dawid Jakubowski (Adam Grzybowski)