Rundę wiosenną czas zacząć

Już za 3 dni rozpoczniemy rundę rewanżową, przed nami szlagier w łódzkiej okręgówce przeciwko KS Kutno. Zanim piłkarze wybiegną na boisko w Kutnie czas podsumować co działo się w klubie przez cztery zimowe miesiące.

Pierwsza zmiana jaka nastąpiła to przybycie nowego szkoleniowca Roberta Hyżego który zastąpił Pawła Sieka. Piłkarze rozegrali dużo bo aż jedenaście meczy kontrolnych, wygrywając 4, remisując 5 i przegrywając tylko 2. Nie obyło się również bez zmian kadrowych odeszli: Kacper Brzeziński, Łukasz Kośny, Kamil Bartczak (zrezygnował). Przybyli: Maciej Marciniak, Adrian Żemigała, Adam Trzeszczyński, Jakub Pacałowski, Adam Kowalski. Nowym piłkarzom życzymy samych sukcesów. Czekamy zatem z niecierpliwością na pierwszy gwizdek w rundzie wiosennej i pamiętajmy o naszych sekcjach juniorskich które niebawem rozpoczną swoje zmagania wiosenne.

Plan pierwszych meczy:

Seniorzy: KS Kutno - Górnik Łęczyca (2 kwietnia, godzina 15)                                                                                       Junior młodszy: Górnik Łęczyca - Sokół Aleksandrów Łódzki (9 kwietnia, godzina 11)                                                     Orlik: Górnik Łęczyca - Termy Uniejów (5 kwietnia, godzina 18)                                                                                       Żak: SMS Łódź - Górnik Łęczyca (3 kwietnia, godzina 10)