Podtrzymana zwycięska passa Trampkarzy
W sobotę Trampkarze rozegrali ostatni mecz wyjazdowy w tej rundzie, w którym pokonali 5:3 Sokół Aleksandrów Łódzki i nadal pozostają liderem rozgrywek ale trzeba pamiętać, że przed nami ostatnie spotkanie, które rozegrają na własnym stadionie.
W meczu przeciwko zawodnikom Sokoła w początkowej fazie nasza gra wyglądało słabo, co przeciwnik wykorzystał i udokumentował golem i to był impuls dla naszej drużyny, który zmienił naszą grę i z kolejnymi minutami wyglądaliśmy coraz lepiej na tle rywala.
Bramki zdobyli: I. Browarski x3, B. Petrykowski, K. Krajewski
Trampkarze grali w składzie
Olaf Szwęcki, Igor Marczak, Filip Karolak, Dawid Hajdorowicz, Bartosz Petrykowski, Igor Browarski, Kuba Krajewski, Mikołaj Jesionowski, Michał Topiński, Igor Tomalak, Miłosz Tyszkiewicz
Na zmiany