Piłkarska sobota
Po dwóch meczach rozegranych na boiskach rywala wracamy przed własną publicznością, gdzie w ramach 16 kolejki ligowej, o godzinie 17:30 podejmiemy Kanarki Małachowice.
Nasza drużyna po ostatniej porażce na pewno będzie chciała zmazać plamę i pokazać, ze to był tylko wypadek. Zajmujemy 3 miejsce w ligowej tabeli z 34 punktami, bilans bramkowy (42-17) i każdy kolejny mecz to walka o 3 punkty.
Kanarki Małachowice zajmują 5 miejsce w ligowe tabeli z dorobkiem 30 punktów, bilans bramkowy (65-48). W obecnej rundzie zespół z Małachowic doznał tylko dwie porażki: z liderem Krośniewianką Krośniewice i Gromem Powodów.
W pierwszej rundzie doznaliśmy porażki 3:2, a bramki dla naszej drużyny zdobył Alan Turkowski.